Wyszukiwarka


Informacje

Nawigacja

· Strona Główna

· Artykuły

· Kraj

· Myśl

· Media

· Pliki

· Galeria

Archiwum

· 2010 (77)· 2009 (497)· 2008 (593)· 2007 (564)· 2006 (443)

Włodzimierz wraca

Były premier Włodzimierz Cimoszewicz potwierdził, że wystartuje w październikowych wyborach do Senatu jako kandydat niezależny z województwa podlaskiego.
Cimoszewicz, były poseł SLD, wycofał się z życia politycznego podczas kampanii prezydenckiej w 2005 roku. Od tego czasu wykładał na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Teraz jednak zmienił zdanie i postanowił wrócić do polityki poprzez start w wyborach jako "kandydat niezależny". Twierdzi, że jest tak dobrze znany wyborcom, iż nie musi reprezentować żadnej partii, bo ludzie będą głosować na samo jego nazwisko.
Rzeczywiście Włodzimierz Cimoszewicz dał się dobrze poznać wyborcom, szczególnie wtedy, kiedy z zapałem przewodził rządom SLD, które doprowadziły kraj na skraj przepaści, albo kiedy gromił powodzian za to, że się nie ubezpieczyli, a potem budował im domy - jednak zanim je ukończono, zaczęły się sypać. Dla tych zasług obywatele na pewno będą szturmować lokale wyborcze, aby głosować na pana Włodzimierza.
Adam Białous


Komentarze

#1 | sonia dnia September 15 2007
.......Włodzimierz...."wiecznie żywy...."
no,no....liczy na sklerozę społeczenstwa.....

Dodaj komentarz

.::Podyskutuj z nami na forum::.

Ranking

Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)

Powiadomienia

Podaj swój adres e-mailowy:

I bądź z nami na bieżąco

Zobacz na żywo w internecie

Czy wiesz, że możesz oglądać TV Republika online na żywo w internecie. Zobacz również TV Trwam na żywo online w sieci. Jedynie polskie stacje telewizyjne dostępne do odbioru.
Wygenerowano w sekund: 0.04
7,593,765 Unikalnych wizyt