Wyszukiwarka


Informacje

Nawigacja

· Strona Główna

· Artykuły

· Kraj

· Myśl

· Media

· Pliki

· Galeria

Archiwum

· 2010 (77)· 2009 (497)· 2008 (593)· 2007 (564)· 2006 (443)

Sejm się zaczął

W "Wyborczej" zamieszczono obszerny wywiad z Tuskiem - naturalnym kandydatem na premiera. Naturalny kandydat okazuje się człowiekiem nad wyraz skłonnym do kompromisu, współpracy i kohabitacji. Co to oznacza? Ano to: "Ani prezydent, ani politycy PiS nie będą mi wyznaczać ministrów w rządzie!" - rzecze Tusk. Zdecydowany facet! Co do planów na przyszłość, to też - nie można powiedzieć - ambicję ma. "Chcę być premierem, który zostawi po sobie kilka wyraźnych śladów". Wcześniej wspominał co prawda o jakiejś Irlandii, no ale może się przesłyszeliśmy... Teraz najważniejsze jest podobno łagodzenie konfliktów z ostatnich dwóch lat. Poza tym żadnej rewolucji! Za miarę swego sukcesu uznał Tusk brak łóżek na szpitalnych korytarzach. Chyba zgodnie z przewidywaniami pupilkiem tej władzy będzie szpitalnictwo i brak łóżek. Być może jeszcze i... boks, ponieważ Tusk lubi boksować. "Na ringu można dostać w szczękę, ale sztuką jest wytrzymać cios przeciwnika i wyprowadzić w finale następny cios". No właśnie, finał to finał. Na koniec więc Tusk wyraził zdanie, że największą przewagą PO nad formacją Kwaśniewskiego jest to, iż "ja nie piję przed wystąpieniami publicznymi". Ot co!
AMG


Komentarze

#1 | maharana dnia November 15 2007
Tusk to taki BMW, co mu każą to zrobi.
#2 | PSAK dnia November 14 2007
Kaczor Donald ma szansę utrzymać się dłużej niż odchodzący Premier z prostego powodu - nikt tak jak Jarosław Kaczyński nie potrafi antagonizować ludzi.
#3 | Leo dnia November 14 2007
Przyszly premier Tusk bardzo dobrze pasuje do Gazety Wyborczej czytaj rozowego salonu.Mysle araczej jestem pewien ze nie dotrzyma zadnych obietnic wyborczych.Cud bedzie jesli przetrzyma . swoja kadencje

Dodaj komentarz

.::Podyskutuj z nami na forum::.

Ranking

Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)

Powiadomienia

Podaj swój adres e-mailowy:

I bądź z nami na bieżąco

Zobacz na żywo w internecie

Czy wiesz, że możesz oglądać TV Republika online na żywo w internecie. Zobacz również TV Trwam na żywo online w sieci. Jedynie polskie stacje telewizyjne dostępne do odbioru.
Wygenerowano w sekund: 0.05
7,593,766 Unikalnych wizyt