Wyszukiwarka


Informacje

Nawigacja

· Strona Główna

· Artykuły

· Kraj

· Myśl

· Media

· Pliki

· Galeria

Archiwum

· 2010 (77)· 2009 (497)· 2008 (593)· 2007 (564)· 2006 (443)

Terror w "partii miłości"?

Medialne oblicze Platformy Obywatelskiej ciągle ewoluuje. Kuriozalne ataki personalne na politycznych konkurentów i konflikty wewnętrzne w "partii miłości" coraz częściej trafiają na pierwsze strony gazet. Przy okazji wewnątrzpartyjnej rywalizacji "kandydatów na kandydatów" Platformy w mediach pojawiły się sugestie, jakoby niektórzy z działaczy partyjnych obawiali się skutków swojego głosowania w prawyborach... Jedna z gazet podała, że część polityków PO przestraszyła się tego, że głosowanie na kandydatów na prezydenta będzie jawne. Utajnienia głosowania chcieliby przede wszystkim zwolennicy Radosława Sikorskiego, którzy obawiają się, że w przypadku przegranej ich kandydata w prawyborach Bronisław Komorowski... będzie się na nich mścił. Działacze PO nie wierzą już w zapewnienia swoich przywódców, że w polityce najważniejsza jest miłość?
Piotr Tomczyk


Komentarze

#1 | sonia,głodny moher;) dnia March 18 2010
nie lubię ochłapow
idlategomoze należe dogłodnych
głodnych,ale niepoprawnych politycznie
i dlatego WOLNYCH........
dycha za artykul panie Redaktorze....Smile
#2 | psak dnia March 10 2010
To co autor pisze to ochłap dla głodnych moherów.
Jest mi smutno że nie ma ani słowa o kongresie PIS - I sekretarzem został ponownie JK. A zdanie Poncyljusza na jego blogu że "PIS jest partią schyłkową" po 2 godzinach obecności wyparowało.
A jeśli Ojciec Dyrektor rzeczywiście zarekomenduje żeby w wyborach prezydenckich głosować na M.Piotrowskiego, to jest to nie tylko koniec Kaczorów, lecz także rozpoad narodowej prawicy.
Jak mawia Daukszewicz - IV RP rest in PIS.

Dodaj komentarz

.::Podyskutuj z nami na forum::.

Ranking

Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)

Powiadomienia

Podaj swój adres e-mailowy:

I bądź z nami na bieżąco

Zobacz na żywo w internecie

Czy wiesz, że możesz oglądać TV Republika online na żywo w internecie. Zobacz również TV Trwam na żywo online w sieci. Jedynie polskie stacje telewizyjne dostępne do odbioru.
Wygenerowano w sekund: 0.03
7,593,828 Unikalnych wizyt