Wyszukiwarka


Informacje

Nawigacja

· Strona Główna

· Artykuły

· Kraj

· Myśl

· Media

· Pliki

· Galeria

Archiwum

· 2010 (77)· 2009 (497)· 2008 (593)· 2007 (564)· 2006 (443)

Palce lizac: Ukradną słońce?

"Prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu dawno zarzucano ciągoty do 'ręcznego sterowania' państwem. Teraz Polską będą sterować cztery ręce z jednej rodziny" - pisze dziennik "Wriemia Nowostiej" w artykule pod odkrywczym tytułem "Bracia Kaczyńscy zrobili zamach na słońce".
Tytuł odkrywczy, bo o wszystko byli już posądzani Lech i Jarosław Kaczyńscy, których główną winą jest, jak wiadomo, to, że są braćmi. Lech zawinił, że ma brata, Jarosław zawinił, że ma brata, a żaden z nich nie zamierza nawet za to przeprosić!
Każde dziecko wie nie od dziś, że PiS i bracia Kaczyńscy chcą zawłaszczyć wszystko, dopiero jednak "Wriemia Nowostiej" wskazały skalę tej zachłanności. "O dwóch takich, co ukradli księżyc", było wiadomo od dawna, na temat zakusów na słońce dotąd się jeszcze nie mówiło. Czy jednak przysłowie nie mówi: czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci? I czy przysłowia nie są mądrością narodów? Jeśli zamach na słońce bracia mieliby rzeczywiście w planie, byłby to wypisz, wymaluj ciąg dalszy przygód Jacka i Placka.
Julia M. Jaskólska


Komentarze

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

.::Podyskutuj z nami na forum::.

Ranking

Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)

Powiadomienia

Podaj swój adres e-mailowy:

I bądź z nami na bieżąco

Zobacz na żywo w internecie

Czy wiesz, że możesz oglądać TV Republika online na żywo w internecie. Zobacz również TV Trwam na żywo online w sieci. Jedynie polskie stacje telewizyjne dostępne do odbioru.
Wygenerowano w sekund: 0.12
7,593,799 Unikalnych wizyt