Wyszukiwarka


Informacje

Nawigacja

· Strona Główna

· Artykuły

· Kraj

· Myśl

· Media

· Pliki

· Galeria

Archiwum

· 2010 (77)· 2009 (497)· 2008 (593)· 2007 (564)· 2006 (443)

Tele-morele: Trzech wicepremierów w TVP to przesada?

Wicepremier i szef MSWiA Ludwik Dorn (PiS) opuścił TVP (przyjechał, aby wziąć udział w programie A dobro Polski?), gdy dowiedział się, że ma wystąpić w programie z Romanem Giertychem (LPR).
Rzecznik MSWiA zapewnia, że nie miało to nic wspólnego z osobą wicepremiera i ministra edukacji. Jednak pracownicy TVP zapewniają, że Dorn miał rzec: - Jak jest Giertych, to odmawiam udziału. W studiu czekał jeszcze Andrzej Lepper (Samoobrona). Zachowanie najwyższego polityka PiS jest bardzo dziwne, bo Lepper i Giertych są koalicjantami. Rozumiem, że mógł poczuć się nieswojo i obawiać się żądań koalicjantów, którzy w ostatnich dniach majstrują przy budżecie. Może zdał sobie sprawę, jak nieswojo czułby się Lepper wciśnięty między dwóch wielkich polityków. A może wicepremier Dorn w budynku TVP poczuł natchnienie i pojechał pisać tomik wierszy...
Maks


Komentarze

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

.::Podyskutuj z nami na forum::.

Ranking

Oceny: 0/5 (0%) (0 ocen)

Powiadomienia

Podaj swój adres e-mailowy:

I bądź z nami na bieżąco

Zobacz na żywo w internecie

Czy wiesz, że możesz oglądać TV Republika online na żywo w internecie. Zobacz również TV Trwam na żywo online w sieci. Jedynie polskie stacje telewizyjne dostępne do odbioru.
Wygenerowano w sekund: 0.04
7,593,752 Unikalnych wizyt